TOYO PUMPS EUROPE

Шламові насоси TOYO серії GR

Занурювальні шламові насоси TOYO серії GR з мішалкою (агітатором), призначені для відкачки важкого шламу та бентоніту
TOYO PUMPS (Японія)
TOYO PUMPS EUROPE S.A.
Close
Close
Андрій Дрозд
Підтримка клієнтів

TOYO GR

Особливості конструкції та переваги занурювальних насосів TOYO серії GR
Занурювальні насоси TOYO серії GR – це серія надійних занурювальних насосів з мішалкою (агітатором), що спеціально була розроблена для відкачки важкого шламу та бентоніту.

Відцентрові насоси TOYO серії GR укомплектовані напіввідкритим імпеллером (робочим колесом), та унікальним агітатором. Агітатор (мішалка) призначений для підйому осаду з донної поверхні та формуванню висококонцентрованої пульпи. Дана технологія дозволяю насосу відкачувати пульпу високої концентрації у постійному режимі.

Надійна конструкція, ретельний відбір матеріалів і компонентів, дозволили виробникові спроектувати та виготовити занурювальний насос відмінної якості та стійкості до впливу абразивних матеріалів. Це забезпечую тривалий термін експлуатації та економічну експлуатацію. Імпеллер (робоче колесо), бронедиск (захисна пластина), корпус насоса та агітатор виготовлені з чавуну з високим вмістом хрому (від 24 до 28 %).

Короткий вал великого діаметру встановлений на надійну підшипникову групу та має подвійне механічне ущільнення, що експлуатується в масляній ванні для забезпечення надійності при роботі в важких умовах експлуатації.

Аксіальний потом рідини що відкачується охолоджує електричний двигун класу F, та дозволяю використовувати насос в напівзануреному стані. Дизайн насосів серії GR має компактну конструкцію для можливого використання в замкнутому просторі.

Насоси серії GR не вибагливі до сервісного обслуговування, мають просту конструкцію з мінімальною кількістю деталей.
Моделі від GR15 до GR30 мають 1 бронедиск (захисну пластину) з можливістю регулювання зазору для того щоб оптимізувати гідравлічні характеристики насоса.

Насоси серії GR укомплектовані термальним захистом в стандартній комплектації.
TOYO GR
Умови експлуатації та обмеження
Занурювальні шламові насоси TOYO серії GR здатні виконувати роботу в наступних умовах:
  • Відкачка шламу з концентрацією абразиву до 30 % за вагою;
  • Розмір часток до 40 мм;
  • Температура рідини до 60 С;
  • Рівень pH рідини від 4 до 9,5;
  • Максимальна глибина занурення складає 30 м для всіх насосів в стандартній комплектації, та може складати до 60 м, для моделей від GR15 до GR30 в спеціальному виконанні.
  • Доступні спеціальні версії насосів для відкачки рідини з температурою до 80 C.
Більше
Інші серії занурювальних насосів
Ознайомтесь з іншими серіями занурювальних насосів
Pump Father
Бот для підбору насосів
Спробуй та отримай знижку