TOYO PUMPS EUROPE

Шламові насоси TOYO серії DP

Занурювальні шламові насоси TOYO серії DP, для відкачки важкого шламу, видобутку піску, днопоглиблення
TOYO PUMPS (Японія)
TOYO PUMPS EUROPE S.A.
Close
Close
Андрій Дрозд
Підтримка клієнтів

TOYO DP

Особливості конструкції та переваги занурювальних насосів TOYO серії DP
Занурювальні шламові насоси TOYO серії DP – це серія занурювальних шламових насосів з мішалкою (агітатором), котрі були спроектовані для відкачки важкого шламу високої концентрації.
Насоси даної серії є ідеальним вибором для промислових підприємств, земснарядів та міні земснарядів, видобутку піску та відкачки важкою пульпи в технологічних операціях в промисловості.

Відцентрові насоси TOYO серії DP укомплектовані імпеллером закритого типу (робочим колесом), та унікальним агітатором. Агітатор (мішалка) призначений для підйому осаду з донної поверхні та формуванню висококонцентрованої пульпи. Дана технологія дозволяю насосу відкачувати пульпу високої концентрації у постійному режимі.

Надійна конструкція, ретельний відбір матеріалів і компонентів, дозволили виробникові спроектувати та виготовити занурювальний насос відмінної якості та стійкості до впливу абразивних матеріалів. Це забезпечую тривалий термін експлуатації та економічну експлуатацію. Імпеллер (робоче колесо), бронедиск (захисна пластина), корпус насоса та агітатор виготовлені з чавуну з високим вмістом хрому (від 24 до 28 %).

Короткий вал великого діаметру встановлений на надійну підшипникову групу та має подвійне механічне ущільнення, що експлуатується в масляній ванні для забезпечення надійності при роботі в важких умовах експлуатації.

Насоси серії DP не вибагливі до сервісного обслуговування, мають просту конструкцію з мінімальною кількістю деталей. Відцентрові насоси серії DP мають два бронедиски, один з котрих з можливістю регулювання, що дозволяє оптимізувати гідравлічний потік і постійно підтримувати високі показники щодо напору та продуктивності.
Моделі, потужністю від 15 до 150 КС доступні з подвійним механічним ущільненням.

Електромотор класу F, охолоджується за допомогою рідини в котру занурений насос.

Занурювальні насоси серії DP можуть бути укомплектовані термальним захистом та датчиком вологи, насоси серії DPFS доступні для замовлення в різноманітному виконанні, в тому числі з нержавіючої сталі для відкачки кислотних суспензій в хімічній промисловості.
TOYO DP
Умови експлуатації та обмеження
Занурювальні шламові насоси TOYO серії DP здатні виконувати роботу в наступних умовах:
  • Відкачка шламу з концентрацією абразиву до 60 % за вагою;
  • Розмір часток до 120 мм;
  • Температура рідини до 60 С;
  • Рівень pH рідини від 4 до 9,5;
  • Максимальна глибина занурення складає 30 м;
  • Доступні спеціальні версії насосів для відкачки рідини з температурою до 80 C та для занурення на глибину до 120 м;
Більше
Інші серії занурювальних насосів
Ознайомтесь з іншими серіями занурювальних насосів
Pump Father
Бот для підбору насосів
Спробуй та отримай знижку